Ana sayfa GÜNDEM Kuran Çalışmaları

Kuran Çalışmaları

Bir sivil toplum kuruluşu olarak topluma hizmet veren, herhangi bir maddi amacı olmayan Fussilet Vakfı günümüzde profesyonel anlamda Kur’an-ı Kerim meali çalışmaları yapmaktadır.

17
0

Bir sivil toplum kuruluşu olarak topluma hizmet veren, herhangi bir maddi amacı olmayan Fussilet Vakfı günümüzde profesyonel anlamda Kur’an-ı Kerim meali çalışmaları yapmaktadır. Fussilet Kuran Merkezi sayesinde hazırlanmış olan Kur’an-ı Kerim mealleri dünya üzerindeki dillere çevrilerek insanlığa fayda sağlayacak şekilde youtube kanalı üzerinden yayınlanmaktadır. Fussilet Vakfı tarafından hazırlanan videolar dünya genelinde görüntülenen ve takip edilen videolar olarak hayatımızda yer almaktadır. İnsanlığa faydalı olması için hazırlanmış olan Kur’an-ı Kerim meali çalışmaları aynı zamanda vakfın internet sitesi üzerinden ücretsiz bir şekilde sizlere sunmaktadır. Vakıf internet sitesini ziyaret ettiğinizde Kuran çalışmaları ilgili videoları ücretsiz olarak indirebilir veya vakıf merkezine ziyaret ederek bu çalışmaları ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.

İyilikte Yarışan Vakıf

İyilikte yarışan ve topluma faydalı olmak için çalışan Fussilet Vakfı aynı zamanda istemeniz halinde çalışmaları kargoyla göndermektedir. Dini konularda yapmış olduğu çalışmaların dışında sosyal alanda da çalışmalar yapmayı planlayan Fussilet Vakfı toplum yararına olan tüm sosyal sorumluk projelerine atılmayı planlamaktadır. Sosyal sorumluk projelerinin yanı sıra kamu ve toplum yararına çalışmalar yapacak vakıf ihtiyaç sahibi olan insanları tespit edilmesi, ihtiyaç sahibi insanlara yardım edilmesi ve bu yardımların sürekli hale getirilmesi gibi çalışmalar yapmaktadır. Bu anlamda diğer vakıflardan farklı olarak dijital medya ve sosyal medyayı profesyonel olarak kullanan Fussilet Vakfı youtube kanalı dışında diğer sosyal medya mecralarında sahip olduğu adresler üzerinden de insanlar olarak hizmet vermektedir

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here