Seren Serengile şok! O talebi reddedildi

Paylaş

 Tolga Çam ile Seren Serengil, 1 yıl aradan sonra yeniden mahkemelik oldu.

Paylaş

Tolga Çam, geçen yıl sosyal medyada ünlü bir isme sahnede giymesi için birkaç kostüm verdiğini ama geri alamadığını söylemişti.

Paylaş

Bunun üzerine Serengil o kişinin kendisi olduğunu açıklamış ve Çam’ı reklam yapmakla suçlamıştı.

Paylaş

Çam da Serengil’in kendisine hakaret ettiğini ileri sürerek suç duyurusunda bulunmuştu. Taraflar 1 yıl sonra yeniden karşı karşıya geldi. Bu defa Seren Serengil şikâyetçi oldu.

Paylaş

Hürriyet’ten Özge Eğrikar’ın haberine göre; Seren Serengil, İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak Tolga Çam’ın kendisine hakaret ettiğini öne sürdü ve korunma talebinde bulundu.

Paylaş

Dilekçedeki iddialara göre; Çam, magazin sayfalarındaki bazı haberlerin altına Serengil için “ruh hastası”, “ahlaksız” şeklinde yorumlar yazdı.

Paylaş

Mahkeme, taraflar arasında aile bağının bulunmaması ve tek taraflı ısrarlı takibin olmaması gerekçesiyle korunma talebini reddetti.

NE OLMUŞTU?

Paylaş

NE OLMUŞTU?

Modacı Tolga Çam, sosyal medya hesabında ünlü bir isme sahnede giymesi için birkaç kostüm verdiğini ama geri alamadığını söylemişti.

Paylaş

Bunun üzerine Seren Serengil, sunuculuğunu yaptığı programda o kişinin kendisi olduğunu açıkladı ve Çam’ı reklam yapmakla suçladı.

Paylaş

Seren Serengil, “2018 yılında ona destek olmamı istemişti. Ben de iki elbisesini giydim, teşekkür ettim. Elbiseleri kendisi bana reklamını yapmam karşılığında göndermişti. Şimdi de reklam yapmaya çalışıyor. Avukatıma verdim. Bedelini ödeyecek” demişti.

Paylaş

Bu sözler üzerine Tolga Çam da Seren Serengil’e hem maddi hem de manevi tazminat davası açacağını söylemişti. Hediye ettiği iddialarını da yalanlamıştı.

Paylaş

Seren Serengil, benim onu arayıp elbiseleri hediye ettiğimi söylüyor. Asla öyle bir şey yok. Kendisi bana ulaşıp istedi, hatta yazışmalarımız duruyor. 60 bin lira değerinde 5 elbise gönderdim, birini iade etti,

Paylaş

Dördü hâlâ kendisinde. Şimdi bana ‘yeni yetme’ diyor ama kıyafetlerimi giydiğinde ‘en iyi tasarımcı’ diyordu. Benim onun reklamına ihtiyacım yok.

uzaklaştırma mahkeme

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,878BeğenenlerBeğen
3,131TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles