Cumhur İttifakı Anketlerde Lider

OPTİMAR Araştırma Merkezi tarafında yapılan en son ankette, Cumhur İttifakı’nın oy oranını yüzde 50,7, Millet İttifakı’nın oy oranı ise 34,5 olarak ölçüldü.

OPTİMAR Başkanı Hilmi Daşdemir, 24 TV’de 2023 seçim anketi sonuçlarına ilişkin yaptığı konuşmada önemli veriler paylaştı. Yapılan en son anketin sonuçlarına göre Cumhur İttifakı’nın oy oranını yüzde 50,7 olarak, Millet İttifakı’nın oranı ise 34,5 olarak ölçüldüğünü belirtti. OPTİMAR Araştırma Merkezi Başkanı Hilmi Daşdemir, 24 TV’de seçim anketlerinde en son durumu vatandaşlarla paylaştı.

Hilmi Daşdemir, ‘Muhalefetin çok iddia edildiği üzere seçimi kazanıyor, çantada keklik bir durumunun olmadığını görüyoruz’ diyen Daşdemir, ‘iktidarın da işi kolay değil’ ifadelerini kullandı.

CUMHUR İTTİFAKININ OY ORANI YÜZE 50,7 MİLLET İTTİFAKI İSE YÜZDE 34,5

2023 seçim anketinin sonuçlarını paylaşan Hilmi Daşdemir, Cumhur İttifakı’nın oy oranlarını yüzde 50,7 seviyesinde gördüklerini, Millet İttifakı’nın oranının ise 34,5 olarak ölçüldüğünü kaydetti.

OPTİMAR Araştırma Merkezi Başkanı Daşdemir yaptığı konuşmada, İstanbul gibi büyük bir şehirde yalnızca Belediye Başkanı düzeyinde bir değişime yaşandığını, ilçe belediye meclislerinde üye sayıları bakımında önemli bir değişimin gerçekleşmediğini belirtti. 

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

22,878BeğenenlerBeğen
3,438TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

Latest Articles