70 Yaşındaki Evli Adama Kaçan Kadın Savunmasıyla M…

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşananlar Türkiye gündemine oturdu. Esra Atalay 70 yaşında evli ve 5 çocuk sahibi Cengiz Gürsar’a kaçtı. Acılı aile gözyaşı dökerken Esra Atalay ve Cengiz Gürsar’ın ilginç savunması gündem oldu.

Kocaeli’de 11 Haziran tarihinde 38 yaşındaki Esra Atalay’ın kaybolması üzerine ailesi Atalay hakkında endişe duyarak Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Kızlarının evli 5 çocuklu 70 yaşında Cengiz Gürsar tarafından kaçırıldığımı iddia eden aile Esra Atalay’ın bulunması için çağrıda bulundu. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın dakikalar içerisinde bulduğu Esra Atalay, canlı yayına bağlayarak kendisini savundu. 22 yıldır beyin tümörü tedavisi gören ve belediyede temizlik işçisi olarak çalışan Esra Atalay’ın 70 yaşındaki Cengiz Gürsar tarafından kaçırıldığını iddia ettiler. Tedavi süreci nedeniyle evlenmesi yasak olan Esra Atalay’ı mal varlığı sebebiyle zorla alıkoyduklarını söyleyen Atalay ailesi canlı yayında kızına seslendi.

KIZLARININ 70 YAŞINDAKİ ADAMA KAÇTIĞINI ÖĞRENDİLER

Canlı yayına bağlanan Esra Atalay, kendi isteği ile kaçtığını söyleyerek, “Ailem beni bunaltmıştı. Ben onun yanında insan olduğumu anladım. Her istediğimi yapıyor. Ben daha ne isteyeyim? Pazardan istediğimi alıyor, evde tamir yapıyor. Üzerime titriyor, bana mutluluk veriyor” dedi. Kızlarının bulunmasına daha sevinemeden kızlarının sözleri üzerine fenalık geçiren anne baba kızlarının silah zoruyla tutulduğunu iddia etti. Gözyaşları içinde kızına seslenen acılı anne Nefize Atalay, “Kızımın 70 yaşındaki adamla olmasını istemiyorum. Babası ile günlerdir uykularımızı terk ettik. Ekmeğimi yedin, seni bu yaşa ben getirdim. Ben seni o adama yar etmem” dedi.

70 YAŞINDAKİ ADAM ESRA’NIN ONA KAÇTIĞINI SÖYLEDİ

Müge Anlı Esra Atalay’ı kaçıran 70 yaşındaki Cengiz Gürsar’ı da bularak canlı yayına bağladı. 5 çocuk babası evli Gürsar, “Benim Esra ile 17 senelik mazim var. Onunla ben ilgilendim. Doktorlara götürdüm. Esra’nın üzerindeki evi ben aldım. Esra beni kaçırdı. ‘Gidiyoruz’ dedi” diyerek kendisinin kaçırıldığını iddia etti. Yaşanan olay karşısında sakinliğini koruyamayan Müge Anlı, “Kendi kızınıza evli ve 5 çocuklu adam dadansa hoşunuza gider mi? Bu kızın hayallerini elinden aldınız. Ona bir nikah kıydıramadınız, bir davul zurnayla düğün yapamadınız. Peki verdiklerinizin yanında kaybettirdikleriniz ne olacak? Bunların yanıtını nasıl vereceksiniz?” diyerek tepki gösterdi.

Related Articles

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

22,878BeğenenlerBeğen
3,131TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone
- Advertisement -spot_img

Latest Articles